Nokia Solitaire Game

Nokia Solitaire Game (S60 5th) 1.1

Klasyczny pasjans na telefony Nokia

Zalety

  • Ładna animacja
  • Najpopularniejszy pasjans w telefonie

Wady

  • Nie można zmienić wyglądu kart
  • Brak podpowiedzi

Bardzo dobry
8

Gra w pasjansa Solitaire kojarząca się z systemem Windows trafiła także na dotykowe telefony Nokia (np. N97 czy 5800). Dzięki Nokia Solitaire Game teraz możesz zagrać w pasjansa zamiast talii kart używając swojego telefonu S60 5th Edition.

Solitaire Game niczym nie rożni się od znanej z Windows gry. Aby rozwiązać pasjans trzeba ułożyć karty w odpowiedniej kolejności zgodnie z kolorami odkrywając całą talię. Oczywiście, łatwiej to powiedzieć niż zrobić. Rozwiązanie pasjansa Solitaire wymaga uwagi i strategicznego myślenia. Obserwując polskie biura trudno się nie zgodzić, że jest to zadanie skomplikowane i wymagające wiele czasu.

W Solitaire Game na telefonach Nokia gramy przesuwając karty na ekranie dotykowym. Jeśli przypadkowo wykonasz niedozwolony ruch, karta sama wróci na swoje miejsce. Animacje w Solitaire Game są bardzo płynne i rozwiązywanie pasjansa jest przyjemnością także dla oczu.

Jeśli szukasz pasjansa do pobrania na swój dotykowy telefon Nokia, oto odpowiedź. Pobierz Nokia Solitaire Game i ciesz się klasycznym pasjansem na swojej komórce.

Najczęściej pobierane Planszowe na Symbian

Więcej
Nokia Solitaire Game

Download

Nokia Solitaire Game (S60 5th) 1.1

Opinie użytkowników o Nokia Solitaire Game